Skra Business Lounge rozwija się bardzo dynamicznie

Loża Biznesowa Skry to już blisko 100 osób i firm połączonych w wyjątkowej grupie networkingowej. Po zaledwie roku działalności ekskluzywna Loża zanotowała 7-krotny rozwój! Kilka dni temu (30.10) w gościnnych progach restauracji Próżna Kaczka członkowie grupy, jak i nowe osoby mogły uroczyście świętować „roczek”.

Miła atmosfera, przepyszny tort urodzinowy przygotowany przez Cukiernię Na Czasie, czy inne pyszności z pewnością zachęcają coraz większą rzeszę częstochowskich i nie tylko przedsiębiorców do przyłączenia się do projektu Skry, jednak najważniejszym aspektem jest możliwość rozwoju własnego biznesu. Lożę Skry od innych tego typu projektów wyróżnia to, że szczególny nacisk kładzie na jakość indywidualnej relacji. Klub stara się dbać o to, aby wśród członków nie tworzyć wewnętrznej konkurencji. Konkretną branżę reprezentuje tylko jedna firma, co buduje atmosferę współpracy eliminując niezdrową rywalizację wśród firm, które chcą współtworzyć ten projekt.

Loża Biznesowa w klubie piłkarskim nie mogłaby oczywiście funkcjonować bez aspektów sportowych. Członkowie Loży mają możliwość śledzenia ligowych meczów Skry w wyjątkowo komfortowych warunkach nowoczesnego obiektu przy ulicy Loretańskiej. Dla sporej grupy przedsiębiorców ważnym aspektem działalności jest również żeńska drużyna Skra Ladies, która rozwija się w tempie nie mniejszym niż sama Loża. Wiosną dziewczyny awansowały do drugiej ligi, w której obecnie plasują się na pozycji wiceliderek. Niewykluczone zatem, że za kilka miesięcy świętować będą kolejny awans. Dla pewnej grupy firm to właśnie Ladies są najbardziej atrakcyjnym nośnikiem reklamy. W klubie nie brakuje kolejnych, nowatorskich pomysłów, które przyciągają coraz szersze grono osób właśnie do Skry.

Close Menu