Porażka w Bielawie

W sobotę w ramach 7 kolejki nasza drużyna seniorek udała się do Bielawy, gdzie rozegrała spotkanie z miejscową Bielawianką. 

Bielawianki od początku sezonu przegrały jeden mecz i pewnie zajmowały fotel lidera ligi. Nasza drużyna zajmowała miejsce drugie, a zatem był to pojedynek lidera z viceliderem, co zapowiadało wielkie emocje.

Kibice zebrani w na stadionie w Bielawie oraz przed ekranami facebooka mogli obejrzeć bardzo dobre widowisko w wykonaniu obu drużyn – niestety tylko w pierwszej połowie. Nasze zawodniczki schodziły na przerwę z jednobramkową stratą.

W drugiej połowie drużyna gospodarzy przejęła inicjatywę i wykorzystała trzy błędy popełnione przez naszą drużynę. Na tym szczeblu rozgrywek i z takim rywalem, każdy błąd skutkuje stratą bramki.
Końcowy wynik spotkania to 0:4, a tym samym sytuacja w tabeli się bardzo wyrównała, bowiem pod prowadzącą Bielawianką, aż cztery drużyną mają równy wynik punktowy: Unia Opole, Skra Częstochowa, Plon Błotnica Strzelecka oraz Rolnik II Biedrzychowice. Końcówka rundy zapowiada się zatem arcyciekawie, dlatego tym bardziej zapraszamy na domowe mecze naszych Pań. 

Pod tym linkiem dostępny pełny zapis meczu. 

Close Menu