Skra nominowana w X edycji Konkursu Marka Śląskie

7 września 2019r. odbyła się XXV Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach, która zgromadziła ok. 600 gości. Galę oficjalnie rozpoczęli Wiktor Pawlik – Prezes Izby wraz z przedstawicielami współorganizatorów Gali: Izabelą Domogała – Członkiem Zarządu Województwa Śląskiego oraz Zygmuntem Frankiewiczem – Prezydentem Miasta Gliwice. Spotkanie biznesowe odbyło się na terenie obiektu widowiskowo-sportowego „Arena Gliwice” w Gliwicach.

Podczas Gali nastąpiło rozstrzygnięcie X edycji Konkursu „Marka-Śląskie”, który jest współfinansowany ze środków województwa śląskiego. Nagrody przyznano w 13 kategoriach. Kapituła Konkursu wyłoniła nominowanych, wyróżnionych i nagrodzonych. 

Wśród nominowanych w kategorii sport obok Piasta Gliwice czy Fundacji Kuloodporni z Bielska Białej nominowany został nasz Klub oraz nasza Fundacja prowadząca SMS NOBILITO. 
Pełna lista nominowanych:
• Dosir Sokolnia Chorzów
• Fundacja na Rzecz Promocji Sportu Osób Niepełnosprawnych „Kuloodporni”, Bielsko-Biała
• Gliwicki Klub Sportowy PIAST SA
• Klub Sportowy Złoty Potok
• Klub Sportowy SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
• Fundacja SKRA CZĘSTOCHOWA: Szkoła Mistrzostwa Sportowego NOBILITO

Wyróżnienie w kategorii sport otrzymała Fundacja na Rzecz Promocji Sportu Osób Niepełnosprawnych „Kuloodporni” z Bielska-Białej, a nagrodę „Marka-Śląskie” w kategorii sport trafiała do Gliwickiego Klubu Sportowego PIAST SA. 

Pełna lista kategorii oraz laureatów X edycji Konkursu Marka Ślaskie. 

Relacja i fotogaleria według Dziennika Zachodniego. 

Relacja Radia Katowice. 

 

Jest to wyraźny znak, że nasza działalność jest zauważana szerzej w całym województwie i że podejmowane przez nas kroki to dobry kierunek rozowoju dla Klubu. 

Close Menu