Ladies wciąż niepokonane

Za nami trzecia kolejka 2. ligi piłki nożnej kobiet grupy III, w której rozgrywamy swoje mecze. 

Po remisie w Zabrzu, zwycięstwie u siebie, nasze Panie udały się do Chorzowa, gdzie zmierzyły się z tamtejszymi Jaskółkami. Pomimo wielu kontuzji i chorób nasze Zawodniczki przystąpiły do meczu silnie zmotywowane i już w 10 minucie ustaliły wynik meczu – piłkę do bramki Chorzowianek skierowała Paulina Koszownik. 

Tym samym nasze Panie po trzech meczach mają na koncie siedem punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli. Drugie i trzecie miejsce należą do KKS Zabrze i Ziemi Lubińskiej Czerniec, które również mają po siedem punktów, ale mają lepszy stosunek bramek. Na pierwszym miejscu znajduje się Bielawianka Bielawa z dziewięcioma punktami na koncie. 

W niedzielę o godzinie 16:00 zagramy na Lorecie, ze Stilonem Gorzów. 

Close Menu