Nowy zawodnik w barwach Skry

23-letni skrzydłowy, Konrad Andrzejczak podpisał kontrakt ze Skrą.

Konrad jest wolny zawodnikiem i podpisał umowę ze Skrą do czerwca przyszłego roku.

Urodził się w 1996 roku. Zaczynał treningi w rodzinnej Jeleniej Górze w tamtejszym KKS-ie i dość szybko trafił do Akademii Zagłębia Lubin.

Ma za sobą dwa kilkunastominutowe epizody w Ekstraklasie, ale większość czasu spędził w rezerwach Zagłębia. Przez jeden sezon grał w II lidze w barwach GKS-u Bełchatów. Poprzedni zaczął w I-ligowym GKS-ie Katowice, ale zagrał tylko w dwóch spotkaniach jesienią. Wiosną przeszedł do Rozwoju Katowice, gdzie w sumie wystąpił w 13 spotkaniach zdobywając 3 gole.  Grał w meczu o II -ligowe punkty przeciwko Skrze.

Z naszą drużyną trenuje od kilkunastu dni, a jak pokazały testy pod względem fizycznym jest dobrzy przygotowany do sezonu.

Nowy pomocnik ma szansę zagrać przeciwko Stali Stalowa Wola z którą zmierzymy się na „Lorecie” w sobotę o godz. 16.

Konrad Andrzejczak w 90minut.pl