Skra w telewizji. W niedzielę gramy z Lechem II Poznań

Nasza II-ligowa drużyna doczeka się debiutu w publicznej telewizji. W niedzielę transmisję z wyjazdowego meczu Skry z Lechem II Poznań będzie można zobaczyć na żywo, w TVP 3.

To będzie trzeci ligowy mecz sezonu 2019/20. Dwa wcześniejsze, niestety najlepsze nie były, ale liczymy, że tym razem na boisku we Wronkach (bo tam rozgrywają swoje mecze rezerwy Lecha) będzie lepiej.

Spotkanie w Legionowie zupełnie naszej drużynie nie wyszło. Występ na Lorecie przeciwko Garbarni Kraków świetnie się dla skrzaków rozpoczął, ale zakończył porażką 1:3. W minioną środę był jeszcze Puchar Polski z Ruchem Chorzów, który miał podobny przebieg do pojedynku z Garbarnią. Z tym, że tutaj o porażce zadecydowały dwie stracone bramki w samej końcówce. Zamiast przełamania było rozczarowanie i kolejny powód do dyskusji o tym, co trzeba zrobić, aby było lepiej.

Swoją drogą w meczu z Ruchem nasza drużyna miała lepsze i gorsze momenty. Ten gorszy z ostatnich minut zepsuł wszystko, ale trzeba powiedzieć, że kilka akcji, m.in. w wykonaniu wypożyczonego  z Rakowa młodego Daniana Pavlasa mogło się podobać. jeśli o młodzieżowcach mowa to przy okazji dodajmy, że inny młody zawodnik Skry – Dominik Marek – poprosił klub o wypożyczenie do Znicza Kłobuck i będzie tam występował w rundzie jesiennej.

Pomijając wszystko, najwyższy już czas, aby Skra zapisała coś po stronie zdobyczy. Nie będzie łatwo, to fakt, ale od razu trzeba zadać pytanie, czy kiedykolwiek będzie łatwo? Nie będzie. W lidze, w dwóch kolejkach oprócz naszego zespołu punktów nie zdobyły jeszcze Gryf Wejherowo i Stal Stalowa Wola, ale ta pierwsza drużyna stoczyła wyrównany pojedynek z Widzewem…

Mimo wszystko czekamy na dobre informacje z Wronek. Początek niedzielnego meczu o godz. 13.05.

Close Menu