W sobotę ostatni test formy. W Kamyku z Górnikiem II Zabrze

Nasza II-ligowa drużyna kończy powoli przygotowania do rozgrywek. W ostatnim sparingu zmierzy się w sobotę 20 lipca z Górnikiem II Zabrze.

Skrzacy spotykają się na treningach od 24 czerwca. Rozegrali w tym czasie pięć meczów kontrolnych, z których jeden wygrali, trzy zremisowali i jeden przegrali. Na zakończenie przygotowań trenerzy wybrali rywala z III grupy III ligi. Górnik II Zabrze to zespół, w którym grają przeważnie młodzi piłkarze starający się przebić do występującej w ekstraklasie pierwszej drużyny.

Wśród skrzaków będzie można zobaczyć w sobotę czterech nowych zawodników. Damian Niedojad i Przemysław Mońka podpisali kontrakty przed trzema tygodniami. O umowach z Damianem Wolnym i Maciejem Borycką informowaliśmy ostatnio. Każdy z tych piłkarzy może być ważnym ogniwem skrzaków.

Niewykluczone, że do tej czwórki dołączą inni. Okazją do ostatnich testów będzie sobotni sparing z Kamyku. Początek o godz. 11.

Wyniki meczów sparingowych Skry:

GKS Katowice – Skra 0:1

Skra – Drużyna Angielskich Piłkarzy Niezrzeszonych 1:1

Skra – RKS Radomsko 1:1

Raków Częstochowa – Skra 1:0

Skra – Stal Brzeg 1:1

Close Menu