Ladies wznowiły treningi

Po blisko czterech tygodniach przerwy piłkarki Skry Ladies wznowiły treningi. W minioną środę nasz zespół zainaugurował przygotowania do nowego, drugoligowego już sezonu.

Każda budowa domu zaczyna się od fundamentu … takim fundamentem w drużynie piłkarskiej powinien być sprawny, wyszkolony i wyspecjalizowany sztab trenerski. Idąc tym tropem nasz świetny duet trenerski Marta Mika / Patryk Mrugacz został rozszerzony o fachowca wysokiej klasy w swej dziedzinie.

W nadchodzącym sezonie w przygotowaniu motorycznym nasze Zawodniczki wesprze Jacek Rokosa.

Jacka w częstochowskim środowisku piłkarskim nikomu przedstawiać nie trzeba. Ten były piłkarz m.in. Znicza Kłobuck, Skry Częstochowa oraz Rakowa Częstochowa obecnie pełni rolę asystenta trenera oraz trenera przygotowania motorycznego w męskim, pierwszym zespole częstochowskiej Skry prowadzonym przez Pawła Ścieburę.

– Skąd ten pomysł z poszerzeniem własnego grona ? – zapytaliśmy o to Martę Mikę i Patryka Mrugacza.
– Chcąc wejść na wyższy poziom organizacyjny każdy zespół musi mieć szeroki sztab specjalistów. W związku z tym po przeanalizowaniu naszej sytuacji wspólnie podjęliśmy decyzję o dołączeniu Jacka do naszego zespołu. Będzie on w nim odpowiadał za przygotowanie motoryczne dziewczyn. Jesteśmy pewni, że jego duża wiedza poparta olbrzymim doświadczeniem pomoże nam “wycisnąć” jeszcze więcej z drużyny i co się z tym wiąże skutecznie zawalczyć na drugoligowych boiskach – zgodnie stwierdzili nasi Trenerzy.

Sezon zaczyna się 24 sierpnia, ale wcześniej nasze Panie rozegrają kilka sparingów.

Close Menu
×
×

Koszyk