Skrę będzie można zobaczyć w TVP!

W sierpniu, po raz pierwszy mecz naszego zespołu będzie można zobaczyć na antenie Telewizji Polskiej.

Ustalone zostały terminy spotkań 3., 4. i 5. kolejki II ligi, które będą transmitowane w TVP3. Spotkania będzie można zobaczyć w każdym kanale regionalnym TVP.

11 sierpnia (3 kolejka)  TVP pokaże spotkanie rezerw Lecha Poznań ze Skrą.

TVP3 transmituje mecze II ligi od rundy wiosennej poprzedniego sezonu – Skra nie miała jednak możliwości zaprezentowania się szerokiej publiczności i mecz w Poznaniu będzie debiutem naszego zespołu w ogólnopolskiej stacji.

Spotkania transmitowane odbywają się w niedziele o godz. 13.05.

Transmisja w TVP3 to prestiż i promocja dla klubu i miasta. W poprzedniej rundzie przykładowo mecz Znicza Pruszków a Radomiakiem Radom oglądało średnio 113 tysięcy widzów, a spotkanie Górnika Łęczna z Resovią 100 tysięcy.

Przypomnijmy, że wszystkie mecze II ligi są także transmitowane w internecie przez TV COM, są to jednak transmisje płatne (12 zł).

Close Menu