Damian Nowak w Radomiaku: Dziękujemy i życzymy powodzenia!

W Skrze zagrał w ponad stu meczach, strzelił 31 goli. Teraz będzie szukał szczęścia w I lidze.

Damian Nowak podpisał roczny kontrakt z I-ligowym Radomiakiem Radom. Najskuteczniejszemu napastnikowi Skry w poprzednim sezonie w czerwcu skończył się kontrakt z naszym klubem i obie strony wcześniej ustaliły, że nie będzie przedłużony. Damian chciał poszukać szczęścia w wyższej klasie rozgrywkowej i – nie ukrywajmy – za większe pieniądze. W Skrze żałując, że odchodzi z klubu tej klasy piłkarz, trzymaliśmy jednocześnie kciuku za to, by udało mu się znaleźć dobrego pracodawcę. Wszystko wskazuje na to, że tak się stało. Damian podpisał roczny kontrakt z Radomiakiem Radom z opcją przedłużenie na kolejny sezon.

– Skra na pewno zajmuje w moim sercu ważne miejsce, grałem tu w końcu cztery lata czyli najdłużej z wszystkich klubów w których występowałem – mówi Damian.

– Dzięki Skrze udało mi się wrócić na poziom centralny, zagrać w II lidze i pokazać innym trenerom oraz klubom – dodaje.

Damian podkreśla, że zostawia w Częstochowie wielu przyjaciół:

– Poznałem tam wielu bardzo fajnych ludzi, z którymi nie zrywam kontaktów, mam nadzieję, że będziemy się spotykać. Przy okazji dziękuję wszystkim: trenerom, działaczom, kibicom i kolegom z zespołu bo także dzięki nim jestem dzisiaj w I lidze, a jeszcze niedawno myślałem o tym, żeby skończyć z graniem w piłkę.

Także my życzymy „Nowemu” powodzenie w nowym klubie i wierzymy, że z jego pracowitością, umiejętnościami i wolą walki poradzi sobie także na boiskach I ligi.

Damian powodzenia!

Damian zaczynał grać w UMKS Czechowice-Dziedzice i Podbeskidziu Bielsko-Biała. Później karierę kontynuował w BKS Stal Bielsko-Biała, Pelikanie Łowicz, LKS Czaniec, a do Skry trafił w połowie 2015 roku. Zagrał w jej barwach w 101 meczach w III i II lidze. Zdobył w nich 31 bramek.

 

Close Menu