Cztery mecze – cztery zwycięstwa w ligach juniorów!

Nasi juniorzy z kompletem zwycięstw. Zarówno juniorzy starsi, jak i trzy zespoły rywalizujące w kategorii B1 odniosły zwycięstwa w swoich ligowych starciach.

Juniorzy starsi (A1) po zwycięstwie nad outsiderem , na mecz do Gliwic jechali w optymistycznych nastrojach. Na obiektach Carbo podopieczni trenera Szymczaka pewnie i wysoko pokonali Piasta choć od 42 minuty przegrywali  0 – 1. Po przerwie gole już tylko  strzelali nasi zawodnicy. Do remisu doprowadził strzałem z rzutu wolnego Gołębiowski. Sztukę tę Radek powtórzył w 53’ minucie meczu. W kolejnych minutach nasza drużyna przesunęła się do defensywy, ale nie rezygnowała ze zdobywania goli. Szybkie kontrataki skutecznie dwukrotnie zakończył  Malinowski.


A  1 – I liga wojewódzka juniorów starszych r. 2000/2001
Piast Gliwice – Skra Częstochowa  1 – 4

niedziela 07.04.2019, godz.: 11.00
Gliwice, ul. Lekarska 5 (Carbo Gliwice)

KS Skra:

Kowalczyk – Podolski, Kapkowski, Napieraj, Pakuła – Rogala, Niedżwiedź – Przygodzki (87’ Ciepły)  Gołębiowski (82’ Cierpiał), Matyja (85’ Rudzki) – Malinowski  

Rezerwowy: Wróbel

Gole zdobywali:

1 – 0 Piast – 42’
1 – 1 Gołębiowski – 47’
1 – 2 Gołębiowski – 53’
1 – 3 Malinowski – 61’
1 – 4 Malinowski – 81’


Bez zdobytego gola,  z jedynie jednym punktem do meczu z Gwarkiem przystępowali nasi juniorzy młodsi. Odpowiednia motywacja i chęć zwycięstwa prowadziły zespół trenera Siudy przez całe 90 minut gry.  Jednak dopiero w 45 minucie meczu, po dobrze rozegranym rzucie rożnym do bramki zabrzan trafił Kempski. Wynik meczu ustalił Żabik, który wykorzystał podanie Płatka.

B  1 – II liga wojewódzka juniorów młodszych  r. 2002/2003
Skra Częstochowa  – Gwarek Zabrze 2 – 0

sobota 06.04.2019, godz.: 10.00
MOSiR „Skra” Częstochowa, ul. Loretańska 20

KS Skra:

Pędzioch – Błędowski, Załucki, Rydz, Nurek (80’ Włodarczyk) – Szymczyk – Płatek (80’ Weżgowiec), Słabosz (59’ Żabik), Załęcki (59’ Mendrela), Krupa (68’ Zjawiony) – Kempski (76’ Ostrowski)

Gole zdobywali:

1 – 0 Kempski 45’ as. Załucki
2 – 0 Żabik  81’ as. Płatek


B  1 – III liga wojewódzka juniorów młodszych  r. 2002/2003
Skra II Częstochowa  – Jura Niegowa 10 – 1

niedziela 07.04.2019, godz.: 10.00
MOSiR „Skra” Częstochowa, ul. Loretańska 20

Okazale wypadła inauguracja rozgrywek w III lidze śląskiej. Nasz zespół rozgromił Jurę Niegowa. Sześć goli zdobył w tym spotkaniu Kacper Kierat. Trzy razy celnie trafił debiutujący w barwach naszego Klubu Antosik.

KS Skra:

Hajda – Cheliński, Matyja, Ziętara, Rumin – Żabik, Mendrela, Kempa, Ostrowski – Kierat, Antosik

Gole zdobywali:

Kierat x 6, Antosik x 3, Ziętara


Od zwycięstwa zaczęli rywalizację w klasie okręgowej nasi zawodnicy z rocznika 2004, wspierani starszym rocznikiem. Bohaterem spotkania został Mateusz Kryst, który ustrzelił hat tricka. Po objęciu trzy bramkowego prowadzenia w szeregi naszej drużyny wkradło się rozluźnienie, co skrzętnie wykorzystali gospodarze i zdobyli honorowego gola.

B  1 – III liga wojewódzka juniorów młodszych  r. 2002/2003
Naprzód Ostrowy  –  Skra III Częstochowa  04’ 1 – 3

niedziela 07.04.2019, godz.: 10.00
Ostrowy nad Okszą, ul.  Sportowa 33

KS Skra:

Ptak – Kołodziejczyk, Mroczka, Lipowski, Skrobarczyk – Wrzalik, Waroński – Staroń, Kryst, Zioła – Kubas

Grali również: Majchrzak, Cieślik

Gole zdobywali :

Kryst x 3

Close Menu
×
×

Koszyk