Trampkarze C2 wygrywają w pierwszym meczu o punkty

Udanie zainaugurowali rundę wiosenną trampkarze C2. W meczu z AP Teamem Gliwice wygrali 2:1. Od zwycięstwa rozpoczęli rundę wiosenną I ligi wojewódzkiej trampkarze kategorii C2, pokonując 2:1 AP Team Gliwice. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, bowiem zespół prowadzony przez Pawła Rycharskiego ma swoje problemy, o których opowiedział nam trener zespołu: – Dalej borykamy się z kontuzjami i chorobami. Do dyspozycji miałem czternastu zawodników. Obyśmy szybko wrócili do zdrowia! Mecz był bardzo wyrównany, ale przewaga należała do Skry. Bramkę otwierającą pojedynek zdobył Tatarczyk, natomiast gola, po którym szala zwycięstwa przechyliła się na naszą stronę, strzelił Węgier. Następny mecz naszych trampkarzy C2 odbędzie się już w najbliższą sobotę (11.03). Skrzacy udadzą się do Wodzisławia na mecz z tamtejszym WSP.