Konferencja po meczu z Zagłębiem II

Pierwszą część sezonu zakończyliśmy porażką 0:2 w wyjazdowym meczu z rezerwami Zagłębia Lubin. Zobaczmy i posłuchajmy, co mieli do powiedzenia […]

Pierwszą część sezonu zakończyliśmy porażką 0:2 w wyjazdowym meczu z rezerwami Zagłębia Lubin. Zobaczmy i posłuchajmy, co mieli do powiedzenia po wczorajszym spotkaniu trenerzy obu drużyn – Paweł Sochacki i Dariusz Rolak.

Przewijanie do góry