Ceny biletów / sezon 2018/2019
bilet ulgowy: 5 zł (studenci*, uczniowie*, seniorzy*)
bilet normalny: 10 zł
dzieci do lat 12: wstęp wolny

Ceny karnetów / sezon 2018/2019
Karnety uprawniają do wstępu na wszystkie mecze domowe KS Skra Częstochowa rozgrywane w 2. lidze w sezonie 2018/2019 oraz na wszystkie mecze drużyn młodzieżowych KS Skra Częstochowa rozgrywane na obiekcie przy ulicy Loretańskiej 20.

Ilość karnetów jest ograniczona.

Karnet GOLD VIP: 1000 zł
upoważnia do wstępu na stadion wejściem VIP z osobą towarzyszącą, upoważnia do wstępu do budynku klubowego,

Karnet VIP: 300 zł
upoważnia do wstępu na stadion wejściem VIP z osobą towarzyszącą, nie upoważnia do wstępu do budynku klubowego,

karnet ulgowy: 50 zł (uczniowie*, studenci*, seniorzy*)
upoważnia do wstępu na stadion wejściem głównym przy kasie biletowej

karnet normalny: 100 zł
upoważnia do wstępu na stadion wejściem głównym przy kasie biletowej

*seniorzy – osoby, które ukończyły 65 rok życia
*studenci – osoby, do 26 roku życia, za okazaniem legitymacji studenckiej
*uczniowie – osoby, do 20 roku życia, za okazaniem legitymacji szkolnej

Trenerzy, Działacze, Pracownicy / sezon 2018/2019
Trenerzy, Działacze, Pracownicy posiadający aktualną kartę klubową upoważnieni są do bezpłatnego wstępu na stadion wejściem VIP i miejsca na trybunie Niebieskiej.

Zawodnicy drużyn młodzieżowych KS Skra Częstochowa / sezon 2018/2019
Zawodnicy drużyn młodzieżowych KS Skra Częstochowa posiadający aktualną kartę klubową upoważnieni są do bezpłatnego wstępu na stadion wejściem głównym przy kasie biletowej.

Zawodnicy drużyny młodzieżowej wyprowadzającej KS Skra Częstochowa / sezon 2018/2019
Zawodnicy drużyny młodzieżowej wyprowadzających Zawodników I drużny podczas meczów domowych 2. ligi w sezonie 2018/2019 upoważnieni są do bezpłatnego wstępu na stadion wejściem VIP i miejsca na trybunie Niebieskiej. Wprowadzania zawodników drużyny młodzieżowej wyprowadzającej z osobami towarzyszącymi dokonuje Trener drużyny młodzieżowej wyprowadzającej, w jednej grupie.

Klub Seniora KS Skra Częstochowa / sezon 2018/2019
Aktywni członkowie Klubu Seniora KS Skra Częstochowa otrzymują bezpłatne wejście na wszystkie mecze domowe KS Skra Częstochowa rozgrywane w 2. lidze w sezonie 2018/2019.

Aktywni członkowie Klubu Seniora KS Skra Częstochowa, wchodzą na stadion na podstawie listy sporządzonej przez Zarząd Klubu Seniora KS Skra Częstochowa i przekazanej do KS Skra Częstochowa na początku rundy jesiennej i wiosennej, z późniejszymi zmianami w razie potrzeby.

O aktywności członka Klubu Seniora KS Skra Częstochowa decyduje Zarząd Klubu Seniora KS Skra Częstochowa.