Ceny biletów / sezon 2019/2020

bilet ulgowy: 6 zł (studenci*, uczniowie*, seniorzy*)
bilet normalny: 12 zł
dzieci do lat 12: 1 zł

Ceny abonamentów / sezon 2019/2020 (karnety)

Karnety uprawniają do wstępu na wszystkie mecze domowe KS Skra Częstochowa rozgrywane w 2. lidze w sezonie 2019/2020 z wyłączeniem meczów Pucharu Polski, na wszystkie mecze drużyn młodzieżowych KS Skra Częstochowa rozgrywane na obiekcie przy ulicy Loretańskiej 20 oraz wszystkie mecze domowe Skra Ladies Częstochowa

Abonament (karnet) GOLD VIP: 1000 zł

upoważnia do wstępu na stadion wejściem VIP z osobą towarzyszącą, upoważnia do wstępu do budynku klubowego,
abonament upoważnia do wstępu na wszystkie mecze rozgrywane na stadionie przy ulicy Loretańskiej 20

Abonament (karnet) ulgowy: 75 zł /przedłużenie abonamentu 60 zł /4 lub 7 meczy gratis/

(uczniowie*, studenci*, seniorzy*)
upoważnia do wstępu na stadion wejściem głównym przy kasie biletowej,
abonament nie upoważnia do wstępu na mecze Pucharu Polski

Abonament (karnet) normalny: 150 zł /przedłużenie abonamentu 120 zł/ /4 lub 7 meczy gratis/

upoważnia do wstępu na stadion wejściem głównym przy kasie biletowej,
abonament nie upoważnia do wstępu na mecze Pucharu Polski

*seniorzy – osoby, które ukończyły 65 rok życia
*studenci – osoby, do 26 roku życia, za okazaniem legitymacji studenckiej
*uczniowie – osoby, do 20 roku życia, za okazaniem legitymacji szkolnej

Trenerzy, Działacze, Pracownicy / sezon 2019/2020

Trenerzy, Działacze, Pracownicy upoważnieni są do uzyskania abonamentu na sezon 2019/2020 w cenie 1 zł, po wyrobieniu Karty Kibica.

Zawodnicy drużyn młodzieżowych KS Skra Częstochowa / sezon 2019/2020

Zawodnicy drużyn młodzieżowych KS Skra Częstochowa posiadający aktualną kartę klubową Club Card upoważnieni są do bezpłatnego wstępu na stadion wejściem głównym przy kasie biletowej lub na sektor rodzinny.
Aktualna karta klubowa posiada dwa hologramy.

Zawodnicy drużyny młodzieżowej wyprowadzającej KS Skra Częstochowa / sezon 2019/2020

Zawodnicy drużyny młodzieżowej wyprowadzających Zawodników I drużny podczas meczów domowych 2. ligi w sezonie 2019/2020 upoważnieni są do bezpłatnego wstępu na stadion wejściem VIP i miejsca na trybunie Niebieskiej. Wprowadzania zawodników drużyny młodzieżowej wyprowadzającej z osobami towarzyszącymi dokonuje Trener drużyny młodzieżowej wyprowadzającej, w jednej grupie.

Klub Seniora KS Skra Częstochowa / sezon 2018/2019

Aktywni członkowie Klubu Seniora KS Skra Częstochowa upoważnieni są do uzyskania abonamentu na sezon 2019/2020 w cenie 1 zł, po wyrobieniu Karty Kibica. Lista osób upoważnionych sporządzona jest przez Zarząd Klubu Seniora KS Skra Częstochowa i przekazana do KS Skra Częstochowa, na podstawie aktywności Klubu Seniora. O aktywności członka Klubu Seniora KS Skra Częstochowa decyduje Zarząd Klubu Seniora KS Skra Częstochowa.

Jak kupić bilet?

Bilety i abonamenty można kupić w sekretariacie Klubu według harmonogramu sprzedaży oraz przez stronę internetową bilety.pax.pl.