Przerwać passę Zielonych

W sobotę rezerwy Skry rozegrają mecz w ramach 4. kolejki Klasy Okręgowej. Rywalami naszych piłkarzy będą Zieloni, którzy w dwóch dotychczasowych meczach zanotowali komplet zwycięstw. Liczymy na to, że młodzi Skrzacy przerwą serię zawodników z Żarek.

Zieloni Żarki mają za sobą bardzo dobry start sezonu. Na inaugurację wygrali z Lotem Konopiska (3:1), natomiast tydzień temu pokonali Spartę Szczekociny (3:2). Warto jednak zwrócić uwagę, że oba spotkania rozgrywali na własnym terenie. Mecz z rezerwami Skry będzie zatem pierwszym pojedynkiem wyjazdowym Zielonych w tym sezonie.

Liczymy na to, że podopieczni Tomasza Szymczaka przerwą serię piłkarzy z Żarek i zanotują drugie zwycięstwo w sezonie. Bez wątpienia stać ich na to, co udowodniła ich postawa w pierwszych meczach bieżącej kampanii.

Co prawda w ligowej tabeli Skrzacy mają 4 oczka, jednak o wiele ważniejsza, jest ich dyspozycja, umiejętność kreowania sytuacji oraz styl. Trzeba bowiem pamiętać, że w rezerwach naszego zespołu grają młodzi i bardzo młodzi zawodnicy, uczący się dopiero seniorskiej piłki.

Z pewnością w sobotni wieczór emocji na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej nie zabraknie. Pierwszy gwizdek arbitra meczu Skra II Częstochowa – Zieloni Żarki usłyszymy o godzinie 18:00.

Copy link
Powered by Social Snap