Pracowity tydzień za piłkarzami rocznika 2015

Piłkarze U9 mają za sobą bardzo pracowity tydzień. Rozegrali bowiem sparingi z zespołami Stradomia i Ajaksu, a także wzięli udział w turnieju we Wręczycy. Reprezentanci naszej Akademii spisali się bardzo dobrze, prezentując świetne wyszkolenie i skuteczność.

Sezon 2023/24 otworzyli piłkarze rocznika 2015 i trzeba przyznać, że zrobili to z przytupem. We wtorek rozegrali sparing ze Stradomiem Częstochowa, w piątek z Ajaksem Częstochowa, a w niedzielę wzięli udział w turnieju we Wręczycy.

– Sparingi ze starszymi i rok rywalami przebiegały w formule 7X7 i były dobrą lekcją gry na większym boisku, którego Skra 2015 dopiero się uczy – opowiadają trenerzy naszych młodych piłkarzy, Bartosz Gałkowski i Marek Juszczyk. – W niedzielę, grając ze swoimi rówieśnikami, byli bezbłędni. Wygrali wszystkie siedem meczów, nie tracąc przy tym ani jednej bramki!

W najbliższych dniach piłkarze naszej Akademii U9 wybiorą się na sparing do kolegów z Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej.

Copy link
Powered by Social Snap