Imponujący wynik piłkarzy rocznika 2015

Piłkarze rocznika 2015 w sobotę wzięli udział w turnieju w Opolu. Zakończył się on bardzo dobrym wynikiem, a nasi trenerzy nie ukrywali zadowolenia z postawy młodych zawodników naszej Akademii.

Z przyjemnością obserwuje się rozwój najmłodszych piłkarzy Akademii Skry. Z kolejnym dowodem ich systematycznego postępu mieliśmy do czynienia w miniony weekend. W sobotę w Opolu odbył się bowiem turniej dla piłkarzy rocznika 2015 z udziałem naszej drużyny.

Chłopcy od pierwszego meczu pokazali, że są dobrze przygotowani do rywalizacji, a turniej zakończyli niesamowitym bilansem dziewięciu wygranych, jednego remisu i zaledwie jednej porażki.

– Jesteśmy dumni z chłopców i postępów, jakie poczynili. W turnieju zaprezentowali się bardzo dobrze, a przy niektórych bramkach ręce same składały się do oklasków. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym, więc na pewno zawitamy na kolejną edycję w przyszłym roku – relacjonują trenerzy Bartek Gałkowski oraz Marek Juszczyk.

Naszym młodym reprezentantom gratulujemy kolejnego dobrego występu!

Copy link
Powered by Social Snap