Przed Ladies mecz w Rzeszowie

Piłkarki Skry o poprzednim meczu z Rekordem Bielsko-Biała muszą jak najszybciej zapomnieć. Seria sześciu zwycięstw z rzędu, to najlepszy dowód na to, że Ladies, to drużyna ze ścisłej czołówki tabeli i nie zmienia tego nawet bolesna porażka odniesiona w ubiegłą sobotę. Już w najbliższą natomiast nadarzy się okazja do powrotu na zwycięską ścieżkę.

Matematycznie piłkarki Ladies cały czas mają szansę na bezpośredni awans do Orlen Ekstraligi kobiet. Oczywiście procent szans jest niewielki, ale póki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Dlatego też do wyjazdowego meczu z Resovią podopieczne Patryka Mrugacza podejdą mocno zmotywowane.

Resovia, to drużyna, która obecnie plasuje się na piątej lokacie Orlen 1 Ligi kobiet z dorobkiem 27 punktów. Chociaż rzeszowianki z siedmiu zwycięstw aż cztery zanotowały na własnym boisku, w ostatnim czasie nie mają najlepszej passy. Dwa tygodnie temu uległy bowiem Marcusowi Gdynia, a wcześniejszy mecz na własnym terenie zakończyły remisem. Dość powiedzieć, że po raz ostatni u siebie Resovia wygrała… 25 lutego!

Mecz w Rzeszowie odbędzie się w sobotę, 13 maja o godzinie 15:00.