Paweł Kołodziejczyk zadebiutował w oficjalnym meczu pierwszej drużyny

Paweł Kołodziejczyk zadebiutował w oficjalnym spotkaniu pierwszej drużyny! Utalentowany wychowanek Akademii Skry Częstochowa pojawił się na boisku w końcowych fragmentach piątkowego starcia z Wisłą Kraków.

Młody środkowy pomocnik trenuje z pierwszym zespołem już od dłuższego czasu. W zimowych sparingach otrzymał kilka szans i udowodnił, że ma bardzo duży potencjał i możliwości, by wkrótce występować w barwach Skry Częstochowa na poziomie Fortuna 1 Ligi.

Niedawno Paweł Kołodziejczyk podpisał profesjonalny kontrakt z naszym klubem. Jego dynamiczny rozwój tudzież dobra postawa w meczach drugiej drużyny, a także na treningach “jedynki” została doceniona. Młody pomocnik był wówczas świadomy, że prolongowanie profesjonalnej umowy, to duży krok w jego piłkarskim życiu: – Na pewno czuję radość. Jest to dla mnie duża szansa, którą dostaje od klubu i mam nadzieję, że jak najlepiej ją wykorzystam – podkreślał Paweł Kołodziejczyk.

Pytany o cele na najbliższy czas, utalentowany zawodnik zaznaczał : Cierpliwa i ciężka praca, a czas pokaże co to przyniesie..

Za intensywną pracą przyszła nagroda w postaci debiutu na zapleczu ekstraklasy. Wejście na boisko w starciu z Wisłą Kraków z pewnością było dla młodego zawodnika dużym przeżyciem, ale i kolejnym sygnałem, że jego piłkarski rozwój przebiega odpowiednio. Nie ulega wątpliwości, iż po otrzymaniu pierwszych minut w Fortuna 1 Lidze, Paweł Kołodziejczyk będzie głodny kolejnych szans. Bardzo ciężko pracował na pierwszą okazję i możemy być pewni, że nie ustanie w swoich staraniach i będzie stale czynił progres.

Gratulujemy Pawłowi debiutu i życzymy kolejnych występów w pierwszym zespole Skry Częstochowa!