Lukoszek w reprezentacji Polski U-21. Baranowicza zatrzymała kontuzja

W minionym tygodniu Kamil Lukoszek i Bartosz Baranowicz otrzymali powołanie do drużyny narodowej U-20. Selekcjonerzy młodzieżowych reprezentacji są jednak na tyle zadowoleni z dyspozycji dwójki utalentowanych zawodników, że kilka dni później wysłali im nominację do kadry U-21!

Niestety jednak Bartosz Baranowicz – zawodnik, który w ostatnim czasie złapał znakomitą formę – nie pojedzie na zgrupowanie z powodu kontuzji, której doznał w trakcie ostatniego meczu ligowego. Na razie nie wiadomo jak długo będzie pauzował. Uraz środkowego pomocnika to duża strata dla naszego zespołu, wszak młody zawdnik wyrósł na absolutnie kluczową postać w układance trenera Jakuba Dziółki. Możemy być jednak pewni, że mimo nieobecności na najbliższym zgrupowaniu, akcje Baranowicza u selekcjonerów kadr młodzieżowych pozostaną wysokie.

Kamil Lukoszek, który imponuje swoją dyspozycją od początku rundy wiosennej, w barwach prowadzonej przez Michała Probierza reprezentacji Polski U-21 rozegra spotkania z Austrią (24 marca, 13:30), a także z kadrą Albanii (27 marca, 15:00). Mecze odbędą się w tureckiej Antalyi.

Kamilowi Lukoszkowi życzymy powodzenia w meczach reprezentacji Polski, a Bartoszowi Baranowiczowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Bartosz Baranowicz