Zofia Dubiel powołana do reprezentacji Polski!

Zofia Dubiel, została powołana na zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet U-17, które odbędzie się w pierwszej połowie marca w Pruszkowie. W ramach zgrupowanie Biało-Czerwone rozegrają trzy mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy.

Zofia Dubiel od dłuższego czasu znajduje uznanie w oczach sztabu szkoleniowego kadry narodowej kobiet do lat 17. Piłkarka Skry Ladies dzięki swoim dobrym występom i zaangażowaniu regularnie otrzymuje powołania na zgrupowania reprezentacji Polski. Można było się zatem spodziewać, że nasza zawodniczka będzie jednym z pierwszych wyborów trenera Marcina Kasprowicza na zgrupowanie oraz mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy, zaplanowane w pierwszej połowie marca. I rzeczywiście tak się stało.

Dubiel znalazła się w gronie dwudziestu zawodniczek, które między 2 a 15 marca będą brały udział w zgrupowaniu, rozpoczynającym się w Pruszkowie. Między 8 a 14 marca nasza kadra uda się do Rumunii, gdzie rozegra trzy mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy: z Estonią (8 marca), Rumunią (11 marca) oraz Czechami (14 marca). Warto wspomnieć, że awans do młodzieżowego Euro uzyska tylko jedna reprezentacja.

Zosi gratulujemy i trzymamy kciuki za udane występy!