Hillwood gra dalej ze Skrą!

Logo firmy Hillwood, która słynie z wielu inwestycji i coraz mocniej zaznacza swoją obecność w Częstochowie, nadal widnieć będzie na koszulkach naszej drużyny. Hillwood pozostaje sponsorem głównym Skry Częstochowa.

Hillwood Polska i Skra Częstochowa dalej grają razem! Po roku owocnej współpracy obie strony zdecydowały się na przedłużenie umowy, co oznacza, że logo międzynarodowej firmy z branży nieruchomości komercyjnych w najbliższych miesiącach nadal widnieć będzie na koszulkach piłkarzy Skry, rywalizujących w Fortuna 1 Lidze.

To dla nas bardzo ważne, że razem wkraczamy w Nowy Rok, mając wspólne cele i obierając ten sam kierunek – przyznaje prezes Skry, Artur Szymczyk. – Cieszymy się, że nasze partnerskie stosunki przełożyły się na przedłużenie współpracy i liczymy na to, że najbliższe miesiące będą dla obu stron niezwykle owocne.

Hillwood od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości przestrzeni logistycznych i przemysłowych, zarówno w formule BTS (szytych na miarę) jak i gotowych powierzchni magazynowych. W naszym kraju Hillwood pojawił się w 2014 roku z miejsca mocno akcentując swoją obecność na rynkach magazynowych w największych polskich miastach. Szerokim echem odbija się również działalność naszego sponsora głównego w Częstochowie.

Naszą aktywność na częstochowskim rynku rozpoczęliśmy ponad cztery lata temu i kontynuujemy naszą ekspansję na tym rynku. Obecnie realizujemy projekt w sercu miasta Częstochowy przy Alei Wojska Polskiego, jednocześnie wspierając rozwój lokalnej infrastruktury drogowej a także wspierając lokalne inicjatywy. Cieszymy się z możliwości wspierania ambitnej drużyny Skry Częstochowa – mówi Hubert Michalak, Prezes Zarządu Hillwood Polska.

Inwestycje czynione przez firmę Hillwood w naszym mieście są coraz bardziej widoczne – zauważa prezes Szymczyk. – To dla nas świetna wiadomość, bo muszę przyznać, że wzajemnie dopingujemy się w aspektach sportowych i biznesowych, doskonale zdając sobie sprawę, że współpraca z wiarygodnym partnerem, na którego pomoc można liczyć w każdym momencie, ma nieocenione znaczenie.

Skra w ostatnim czasie rozwija się zarówno pod kątem sportowym jak i infrastrukturalnym. Modernizowany obiekt przy ulicy Loretańskiej, a także rosnąca rozpoznawalność marki Skra Częstochowa, to najlepszy dowód na to, że obrana przez nasz klub droga, jest właściwa. Dlatego też wsparcie firmy Hillwood ma ogromne znaczenie w kontekście budowania przyszłości klubu, zbliżającego się do 100-lecia swojego istnienia.