Ostatni turniej rocznika 2015 w tym roku

Piłkarze rocznika 2015 w miniony weekend wzięli udział w turnieju Sadów Cup w Boronowie. Skrzacy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zarówno drużynowo jak i indywidualnie.

Święta tuż tuż, co nie oznacza, że piłkarze naszej Akademii myślą wyłącznie o prezentach i ubieraniu choinki. Zawodnicy z rocznika 2015 korzystają z każdej możliwej okazji, by mierzyć się z rówieśnikami i w ubiegły weekend wzięli udział w turnieju w Boronowie.

W kategorii żaków młodszych w turnieju Sadów Cup, oprócz naszego zespołu, rywalizowały OKS Olesno, AP Krupski Młyn, Orzeł Nakło Śląskie, Pokój Sadów oraz Lot Konopiska. Jak zaprezentowali się nasi żacy?

Fenomalnie! – zapewnia trener Bartek Gałkowski. – Oprócz świetnej postawy drużynowej warto podkreślić, że indywidualnie tego dnia brylował Leon Nikoli, który zdobył nagrodę króla strzelców.

Po zakończeniu imprezy miała miejsce miła uroczystość, bowiem cały zespół spotkał się na drużynowej Wigilii, którą zorganizowali rodzice młodych Skrzaków.

Copy link
Powered by Social Snap