Znamy harmonogram przygotowań drugiej drużyny

Piłkarze naszych rezerw zakończyli jesienną walkę o punkty. Chociaż trwają jeszcze treningi poznaliśmy już plan przygotowań Skry II do rundy wiosennej. Naszą młodzież czeka solidna dawka meczów kontrolnych z ciekawymi rywalami.

Piłkarze Skry II zakończyli rundę jesienną grupy 2 śląskiej klasy okręgowej na szóstym miejscu. Warto zauważyć, że rywalizacja w naszej grupie, jest wyjątkowo zacięta. Dość powiedzieć, że Skrzacy tracą oczko do znajdującego się na trzeciej lokacie MLKS-u Woźniki i zaledwie siedem do wicelidera z Żarek.

Aby jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej sztab szkoleniowy naszego zespołu, na czele z trenerem Tomaszem Szymczakiem, zaplanował bardzo ciekawy okres przygotowawczy. Nasi młodzi piłkarze zakończą treningi 16 grudnia i po trzech tygodniach przerwy świąteczno-noworocznej powrócą na boisko 9 stycznia 2023 roku. Krótko później odbędą się pierwsze sparingi.

W gronie naszych sparingpartnerów nie brakuje zespołów z wyższych klas rozgrywkowych. Najciekawiej zapowiadają się mecze towarzyskie z Victorią Częstochowa, Unią Rędziny oraz RKS-em Radomsko. Warty uwagi będzie również mecz kontrolny z kadrą U18 Mlady Bolesław, której seniorzy plasują się na szóstym miejscu czeskiej Fortuna Ligi.

Plan meczów kontrolnych Skry II, zima 2023:

14.01 Victoria Częstochowa (IV liga śląska, gr. 1, 11 miejsce)

21.01 Lot Konopiska (Klasa Okręgowa, śląska gr. 2, 10 miejsce)

28.01 KS Stradom (A-Klasa Częstochowa, gr. 2, 1 miejsce)

28.01 RKS Radomsko (IV liga łódzka, 7 miejsce)

03.02 Mlada Boleslav U18

11.02 Warta Działoszyn (Klasa Okręgowa, łódzka gr. 3, 6 miejsce)

17.02 Liswarta Krzepice (Klasa Okręgowa, śląska gr. 2, 5 miejsce)

25.02 Unia Rędziny (IV liga śląska, gr. 1, 12 miejsce)

04.03 KS Niwy Brudzowice (Klasa Okręgowa, śląska gr. 4, 11 miejsce)

O miejscu rozgrywania spotkań oraz innych szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Copy link
Powered by Social Snap