Ruszyła akcja crowdfundingowa naszego Klubu. Razem z Wami wrócimy do DOMU!

Dzisiaj oficjalnie wystartowała akcja crowdfundingowa Skry Częstochowa! Od teraz każdy z Was może zostać akcjonariuszem naszego klubu. Wierzymy, że z Waszym udziałem i pomocą już wkrótce wrócimy do naszego wspólnego sportowego domu – na „Loretę”!

Akcja, organizowana we współpracy z platformą Beesfund, ma na celu pozyskanie środków pieniężnych niezbędnych do sfinansowania budowy nowych trybun oraz infrastruktury około stadionowej, co pozwoli nam dokończyć modernizację stadionu przy ulicy Loretańskiej i umożliwi powrót do naszego wspólnego domu!

Za zaangażowanie w niezwykle ważny element dotyczący rozwoju naszego klubu czeka na Was szereg benefitów. Przygotowaliśmy dla Was specjalne pakiety inwestorskie. Dzięki temu będziecie mogli otrzymać m.in. oficjalny certyfikat potwierdzający nabycie akcji Skry Częstochowa, dostęp do zamkniętej grupy inwestorów na Facebooku, karnet na pierwszy pełny sezon Skry na „Lorecie” czy miejsce na pamiątkowej tablicy dla akcjonariuszy.

O godzinie 9.00 ruszyła otwarta emisja akcji.


Zapraszamy na stronę: emisja.ks-skra.pl . Poprzez tę witrynę będziecie mogli stać się akcjonariuszami Skry, poznacie więcej szczegółów dotyczących akcji i pakietów inwestorskich.

Wierzymy, że z #RazemZWamiWrocimyDoDomu

Copy link
Powered by Social Snap