Szymon Michalski rozegrał kolejne spotkanie w narodowych barwach

Szymon Michalski rozegrał kolejne spotkanie w reprezentacji Polski U – 19! Biało – Czerwoni rozprawili się z Estonią, wygrywając 2:0, a środkowy obrońca Skry rozegrał pełne 90 minut i zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

Przypomnijmy, iż kilka dni wcześniej, w pierwszym starciu rozgrywanym w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy, Polacy pokonali Bośnię i Hercegowinę. Michalski strzelił bramkę na 2:0, tym samym ustalając rezultat meczu. Na przestrzeni całego spotkania stanowił niezwykle pewny punkt zespołu.

Podobnie wyglądało to we wczorajszej rywalizacji z Estonią. Nadużyciem z pewnością nie będzie stwierdzenie, iż środkowy obrońca Skry jest prawdziwym liderem linii defensywnej Biało – Czerwonych.

27 września kadra U – 19, z Szymonem Michalskim w składzie, rozegra mecz z ostatnim grupowym rywalem, reprezentacją Włoch.