Młodzież Skry zaprasza na mecz

Piłkarze Skry II w najbliższą sobotę zagrają ostatni mecz tej rundy na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej. Rywalem podopiecznych Tomasza Szymczaka będzie Amator Golce. Początek spotkania o godzinie 16:00.

6 meczów, 5 zwycięstw, 15 punktów – tak przedstawiają się liczby rezerw Skry w bieżącej kampanii klasy okręgowej. Zespół prowadzony przez Tomasza Szymczaka w najbliższą sobotę będzie chciał poprawić te osiągnięcia, a okazją do tego będzie pojedynek z Amatorem Golce.

Drużyna Amatora gra – mówiąc oględnie – w kratkę. Domowe mecze wygrywa, by z wyjazdów za każdym razem wracać na tarczy. Skrzacy liczą na to, że prawidłowość ta zostanie podtrzymana w nadchodzącej kolejce i trzy oczka zostaną w Częstochowie. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Amator to zespół nieprzewidywalny, który pomimo wyjazdowej niemocy plasując się obecnie na piątej lokacie „okręgówki”, niejako otwierając peleton pościgowy za kwartetem nadającym ton rywalizacji – Zniczem Kłobuck, Skrą II Częstochowa, Jednością Boronów oraz MLKS-em Woźniki.

Nasz zespół – jak już powiedzieliśmy – pomimo dużych zmian kadrowych i wprowadzania do gry młodych, 16- oraz 17-letnich zawodników, gra niespodziewanie dobrze. Świadczą o tym nie tylko zdobyte punkty i pozycja wicelidera, ale również wysoka skuteczność (19 strzelonych bramek – drugi wynik w lidze) i solidna postawa w defensywie (czwarte miejsce w lidze w klasyfikacji najmniej straconych goli).

Amator Golce to zespół najwyżej sklasyfikowany ze wszystkich, które w tej rundzie mieliśmy okazję gościć na Lorecie. Wszystko wskazuje na to, że jest to również ostatni pojedynek naszej „dwójki” w bieżącej rundzie na własnym boisku. Wszystko przez rozpoczynający się właśnie kolejny etap remontu naszego stadionu. Dlatego tym bardziej w imieniu naszych młodych piłkarzy zapraszamy do tego, by spędzić sobotnie popołudnie na obiekcie przy ulicy Loretańskiej. Początek meczu zaplanowano na godzinę 16:00. Wstęp po zakupie biletów w cenie 8 złotych (bilet normalny) i 6 złotych (bilet ulgowy).

Copy link
Powered by Social Snap