Zostań skautem Skry! Poznaj piłkę nożną z innej strony

Jeśli uwielbiasz oglądać mecze piłki nożnej i widzisz więcej niż inni, to świetnie się składa! Nasz klub organizuje staż w dziale skautingu. Zapraszamy wszystkich miłośników futbolu do aplikowania na stanowisko, dzięki któremu poznasz piłkę nożną z innej strony.

Jeśli jesteś pasjonatem piłki nożnej, chciałbyś rozwijać się lub zdobyć bezcenne doświadczenie z dziedziny skautingu, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Klub Skra Częstochowa organizuje nieodpłatny staż w dziale skautingu. Dla wybranych kandydatów będzie to szansa podjęcia pracy w charakterze skauta lub analityka statystycznego w dziale skautingu naszego klubu. To nie tylko okazja do sprawdzenia się w rzeczywistych warunkach pracy na tym stanowisku, ale też możliwość rozwinięcia swojej pasji.

Poszukujemy osób z całej Polski, a w szczególności z województwa śląskiego, opolskiego oraz łódzkiego. Zapraszamy do współpracy doświadczonych skautów, studentów, a także miłośników piłki nożnej. Staż w dziale skautingu to idealna okazja do zapoznania się ze strukturą klubu, systemem oceny gry zawodników oraz procedurami skautingowymi podczas wewnętrznych szkoleń.

Dla wybranych kandydatów istnieje możliwość podjęcia pracy w dziale skautingu w charakterze skauta. O staż może aplikować każdy chętny. Zgłoszenia z CV oraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mateusz.musialik@ks-skra.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca września 2022 roku.