Dubiel powalczy o awans do mistrzostw Europy

Zofia Dubiel otrzymała kolejne powołanie do kadry narodowej! Między 22 a 28 września wraz z reprezentacją kobiet U-17 weźmie udział w pierwszej rundzie turnieju kwalifikacyjnego do mistrzostw Europy UEFA.

Szkoleniowiec kadry narodowej U-17 kobiet – Marcin Kasprowicz, ogłosił listę dwudziestu zawodniczek, które wezmą udział w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw Europy. W gronie powołanych piłkarek nie zabrakło miejsca dla Zofii Dubiel, która kilka dni temu w estońskim Tallinie pokazała się z bardzo dobrej strony. Przypomnijmy, że zawodniczka Skry wystąpiła w obydwóch meczach towarzyskich Polski z kadrą Estonii i w drugim pojedynku zanotowała nawet celne trafienie.

Wywiad z naszą zawodniczką znajdziecie poniżej:

Zgrupowanie reprezentacji kobiet U-17, prowadzonej przez Marcina Kasprowicza, rozpocznie się w piątek 16 września w Pruszkowie. Krótko później nasza kadra wyleci na Półwysep Iberyjski, gdzie 22 września rozpocznie walkę o punkty kwalifikacyjne do mistrzostw Europy. Pierwszymi rywalkami Polek będą Greczynki, trzy dni później biało-czerwone zmierzą się z gospodyniami turnieju, natomiast rywalizację zakończy spotkanie z drużyną Belgii.

22.09, La Nucia, Polska – Grecja (11:30)

25.09, L’Alfez del Pi, Hiszpania – Polska (18:00)

28.09, :’Alfez del Pi, Belgia – Polska (12:00)

Utalentowanej piłkarce Skry gratulujemy i trzymamy kciuki za udane występy!

Copy link
Powered by Social Snap