Oskar Krzyżak w kadrze narodowej U-21!

Oskar Krzyżak otrzymał powołanie do kadry narodowej U-21! Obrońca naszego zespołu weźmie udział we wrześniowych spotkaniach z Grecją i Łotwą.

W drugiej połowie września reprezentacja Polski do lat 21 rozegra dwa towarzyskie spotkania. 23 września zmierzy się w Białymstoku z Grecją, natomiast cztery dni później (27 września) podejmie w Suwałkach Łotyszy. Trener kadry narodowej U-21, Michał Probierz, ogłosił listę powołanych na te spotkania piłkarzy. W gronie dwudziestu czterech zawodników znalazł się obrońca Skry, Oskar Krzyżak.

20-latek dołączył do naszej drużyny pod koniec okienka transferowego na zasadzie wypożyczenia. Od tego czasu zdążył już wystąpić w dwóch spotkaniach, w których zaprezentował się z bardzo dobrej strony, notując nawet trafienie na wagę trzech punktów podczas meczu w Rzeszowie.

Krzyżak nie po raz pierwszy stanowi o sile defensywy naszej drużyny. Okazję do gry w trykocie Skry miał już w premierowym sezonie naszej drużyny na pierwszoligowych boiskach, kiedy również prezentował się z bardzo dobrej strony, potwierdzając tym samym drzemiący w nim potencjał.

Oskarowi gratulujemy i życzymy powodzenia w meczach z orłem na piersi!

Lista powołanych zawodników na spotkania kadry U-21 z Grecją (23.09) oraz Łotwą (27.09):

Krzysztof Bąkowski (Lech Poznań)

Daniel Dudziński (GKS Katowice)

Mariusz Formalczyk (Pogoń Szczecin)

Fryderyk Gerbowski (Stal Mielec)

Dawid Hanc (Chrobry Głogów)

Jakub Kałuziński (Lechia Gdańsk)

Dawid Kocyła (Wisła Płock)

Kacper Kozłowski (SBV Vitesse)

Oskar Krzyżak (Skra Częstochowa)

Filip Marchwiński (Lech Poznań)

Dominik Marczuk (Stal Rzeszów)