Bartosz Baranowicz z powołaniem do reprezentacji Polski U – 20!

Bartosz Baranowicz otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U – 20 na zbliżające się spotkania Elite League. Środkowy pomocnik naszego zespołu weźmie udział w meczach z Niemcami (23 września, 18:00, Unterhaching) i Portugalią (27 września, 15:15, Stalowa Wola).

Młody zawodnik trafił do Skry przed poprzednim sezonem na zasadzie wypożyczenia z Górnika Zabrze. Jesienią minionego roku Baranowicz zbierał cenne doświadczenie i walczył o miejsce w pierwszej jedenastce, a już wiosną stał się absolutnie kluczowym graczem naszej drużyny. W bieżących rozgrywkach w dalszym ciągu udowadnia swoją wysoką wartość i bardzo dobrze spisuje się na pierwszoligowych boiskach.

Bartosz Baranowicz imponuje kolejnymi odbiorami w centralnej strefie boiska, często zgarnia „drugie piłki”, jest mobilny i potrafi umiejętnie napędzać kolejne ataki zespołu. Rozwój środkowego pomocnika na przestrzeni minionych dwunastu miesięcy jest niezwykle dynamiczny.

Jego talent po raz kolejny dostrzegli trenerzy młodzieżowych reprezentacji. Ciężka praca młodego zawodnika Skry została doceniona przez selekcjonera, Miłosza Stępińskiego.

Bartoszowi gratulujemy powołania do reprezentacji Polski i życzymy powodzenia w zbliżających się spotkaniach z Niemcami oraz Portugalią!