Na Dolny Śląsk po trzy punkty

W sobotę piłkarki Skry Ladies powalczą o kolejne ligowe punkty. Tym razem zmierzą się z Bielawianką Bielawa. Mecz odbędzie się w sobotę w samo południe w Bielawie.

Po krótkiej reprezentacyjnej przerwie piłkarki wracają do gry o ligowe punkty. Nasze Ladies wyjeżdżają do Bielawy, gdzie w sobotę punktualnie o godzinie 12:00 rozegrają mecz z tamtejszą Bielawianką.

Beniaminek pierwszoligowych rozgrywek po pierwszych dwóch spotkaniach ma z pewnością dość mieszane uczucia. Już pierwszy mecz udowodnił, że drugi szczebel rozgrywkowy w naszym kraju, to nie przelewki. Bielawianka na własnym boisku aż 0:5 przegrała z Polonią Środa Wielkopolska, która wcale nie należy do najmocniejszych ekip pierwszoligowego frontu.

Ze względu na zamieszanie związane z nieobecnością w lidze dwunastej drużyny Bielawianki zagrały jeszcze tylko jedno spotkanie. 20 sierpnia pokonała innego beniaminka – Marcus Gdynia (3:1) i tym samym nieco poprawiły sobie humory.

Nasze zawodniczki również po pierwszych spotkaniach mają dość mieszane uczucia. Zaczęło się od premierowej porażki ze Stomilankami, po niej nastąpiło odrodzenie w meczu z rezerwami mistrzyń Polski, a następnie podopieczne Patryka Mrugacza zanotowały remis z Ząbkovią w meczu, w którym – powiedzmy to sobie uczciwie – były drużyną zdecydowanie lepszą…

Wszystko to sprawia, że Ladies na pewno pojadą na Dolny Śląsk mocno zmotywowane i skupione na tym, by przywieźć do Częstochowy trzy duże oczka, które powinny otworzyć im drogę do realizacji najwyższych celów – za co oczywiście mocno trzymamy kciuki.

Mecz w Bielawie odbędzie się w sobotę, 10 września, o godzinie 12:00.

Copy link
Powered by Social Snap