Łukasz Karski sędzią głównym niedzielnego spotkania

W niedzielę o godzinie 15.00 rozegramy spotkanie 4. kolejki Fortuna 1 Ligi. Na Stadionie Miejskim w Bełchatowie nasi piłkarze zmierzą się z Termaliką Bruk – Bet Nieciecza. Dzisiaj poznaliśmy obsadę sędziowską na nadchodzące starcie.

Arbitrem głównym niedzielnego spotkania będzie Łukasz Karski. Sędzia pochodzący ze Słupska był głównym rozjemcą w jednym spotkaniu na zapleczu ekstraklasy w bieżącym sezonie – mówimy o rywalizacji Chrobrego Głogów z Ruchem Chorzów (0:2). W minionej kampanii Łukasz Karski sędziował nam w dwóch spotkaniach – z Odrą Opole (2:2) oraz Sandecją Nowy Sącz (0:0).

Sędziemu Karskiemu na liniach asystowali będą Bartosz Kaszyński oraz Wiktor Wątroba. Arbitrem technicznym będzie Paweł Malec, a za system wideoweryfikacji będą odpowiadali Damian Kos i Dominik Sulikowski.

Copy link
Powered by Social Snap