Znamy terminy pierwszych dwóch kolejek Fortuna 1 Ligi

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył dzisiaj terminy rozegrania spotkań 1. i 2. kolejki Fortuna 1 Ligi. Pierwszy mecz w nowym sezonie rozegramy już 15. lipca!

Jak już zapewne wiecie, nową kampanią rozpoczniemy od wyjazdowego starcia z wracającym na salony zespołem Ruchu Chorzów. Spotkanie odbędzie się w piątek 15. lipca o godzinie 20.30. Mecz będzie transmitowany na antenie Polsatu Sport.

Znamy także dokładny termin pierwszego domowego meczu, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Bełchatowie. W starciu rozgrywanym w ramach 2. kolejki Fortuna 1 Ligi zmierzymy się z Chojniczanką Chojnice. Rywalizacja zaplanowana jest na piątek 22. lipca na godzinę 18.00. Transmisję ze spotkania z Chojniczanką będziecie mogli śledzić za pośrednictwem aplikacji Polsat Box Go!

Copy link
Powered by Social Snap