Dołącz do naszej Akademii!

Prowadzimy nabór do Akademii Skry! Poszukujemy chłopców z rocznika 2016, którzy chcą uprawiać piłkę nożną pod skrzydłami naszych trenerów. Pierwsze testy odbędą się już jutro.

Chociaż w Akademii Skry nie brakuje chętnych do gry dzieci, wciąż szukamy nowych zawodników, którzy poprzez dobrą zabawę oraz sportową rywalizację, chcą spróbować swoich sił na piłkarskim boisku.

Już jutro (31.05.2022) o godzinie 17:00 na obiekcie przy ulicy Powstańców 37B w Częstochowie, odbędzie się nabór piłkarzy z rocznika 2016. Zbiórka będzie miała miejsce 20 minut wcześniej (16:40). Dzieci przystępujące do testów powinny mieć ze sobą obuwie piłkarskie oraz strój sportowy.

Jeśli z jakichś powodów któryś z młodych piłkarzy nie będzie mógł wziąć udziału we wtorkowym spotkaniu nic straconego! Kolejna okazja będzie miała miejsce za dwa tygodnie, 14 czerwca 2022, również na boisku przy ulicy Powstańców 37B.

Cały czas trwa również nabór chłopców z roczników 2014 oraz 2015.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Wszelkich informacji udziela trener Maciej Suszczyk: 668-268-604.

Do zobaczenia!

Copy link
Powered by Social Snap