Młodzież Skry zaprasza na mecz

Już jutro, 28 maja, o godzinie 15:30 zespół Skry II, rozegra kolejne spotkanie w ramach rozgrywek klasy okręgowej. Rywalem naszej młodej drużyny będzie Klub Sportowy Panki.

Rozgrywki klasy okręgowej powoli zmierzają ku końcowi, jednak nim piłkarze udadzą się na zasłużony odpoczynek, czeka nas jeszcze kilka kolejek. XXX rundę rywalizacji zaplanowano na najbliższą sobotę (28.05) i zgodnie z terminarzem rywalem Skry II będzie drużyna Klubu Sportowego Panki.

Nasi najbliżsi rywale plasują się obecnie na piątym miejscu w tabeli. W minioną środę 6:3 pokonali zespół MLKS-u Woźniki, a jeśli przypomnimy sobie spotkanie z początku maja, kiedy KS rozgromił aż 8:0 Pogoń Kamyk, nietrudno dojść do wniosku, że naprawdę wartościowy test czeka w sobotę naszą defensywę. Skoro mowa o obronie Skrzaków, to warto zauważyć, że po raz ostatni Skra straciła bramkę 7 maja i mamy nadzieję, że passa ta potrwa jak najdłużej.

Przypomnijmy, że młodzież Skry zajmuje fotel wicelidera rozgrywek. Nasz zespół w ostatniej kolejce 2:0 pokonał ekipę Orła Psary-Babienica. Zwycięstwo cieszy szczególnie, ponieważ sztab szkoleniowy Skry, z Tomaszem Szymczakiem na czele, pozwolił pograć wszystkim zawodnikom, a na boisku zadebiutował 15-letni Adam Matyja. Dodajmy, że bramkę otwierającą wynik zdobył rok starszy Jakub Niedzielski, w meczu z Orłem wracający na murawę po kontuzji.

Warto spędzić sobotnie (28.05) popołudnie ze Skrą i przyjrzeć się z bliska młodzieżowcom naszego zespołu. Pierwszy gwizdek spotkania z KS Panki zaplanowano na godzinę 15:30. Wstęp na trybuny po zakupie biletów w cenie 8 złotych (bilet normalny) oraz 6 złotych (bilet ulgowy).

Copy link
Powered by Social Snap