Zapisz się na wyjazd na ostatni mecz sezonu!

W niedzielę nasza drużyna rozegra mecz z GKS – em Jastrzębie! Piłkarze Skry mają za sobą bardzo dobrą premierową kampanię w Fortuna 1 Lidze. Już na dwie kolejki przed końcem byli pewni utrzymania na zapleczu ekstraklasy, a tym samym spokojnie zrealizowali zakładany cel. Ostatni akord sezonu może być dla nich jednak doskonałą okazją do tego, by piękną klamrą spiąć udane rozgrywki i dostarczyć nam kolejnej dawki emocji.

Zaplanowane na 22 maja spotkanie z GKS – em rozpocznie się o 12.40. W związku z tym, iż pewnie niektórzy z Was chcieliby na żywo obejrzeć zmagania naszej drużyny w spotkaniu 34. kolejki Fortuna 1 Ligi, tradycyjnie organizujemy transport dla kibiców. Wyjazd planujemy na godzinę 10.15 spod stadionu Skry Częstochowa, który – jak pewnie doskonale wiecie – znajduje się przy ulicy Loretańskiej 20.

Koszt wyjazdu wynosi 40 zł (cena zawiera bilet na mecz, a także przejazd w obie strony)! Zapisy na wyjazd prosimy przesyłać na adres: bilety@ks-skra.pl. Termin przesyłania zgłoszeń upływa w piątek 20.05.2022 o godzinie 12.00.

Jeśli jednak chcielibyście kupić wejściówkę na niedzielne spotkanie, możecie to zrobić poprzez stronę bilety.ks-skra.pl

Cena jednego biletu wynosi 10 zł.

Serdecznie zapraszamy Was na niedzielne starcie! Nasi zawodnicy, którzy w niedzielę zakończą udany sezon, potrzebują Waszego wsparcia! Bądźcie z nami.