Nikola Młynek z powołaniem na zgrupowanie reprezentacji Polski!

Nikola Młynek otrzymała powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski U-15, które odbędzie się między 16 a 19 maja w Rącznej.

Jeszcze nie milkną echa dobrego reprezentacyjnego występu Zofii Dubiel w turnieju UEFA Development, a już możemy pochwalić się kolejnym powołaniem naszej piłkarki. Na zgrupowanie kadry Polski U-15 powołana została bowiem Nikola Młynek. Nasza zawodniczka, wraz z 23 innymi piłkarkami, już w najbliższy poniedziałek (16 maja) zamelduje się w Rącznej – Cracovia Training Center, gdzie przebywać będzie do czwartku (19 maja).

Młynek uwagę trenerki reprezentacji Polski U-15 Pauliny Kawelec zwróciła swoją wyśmienitą dyspozycją w Centralnej Lidze Juniorek oraz bardzo dobrymi występami na pierwszoligowym szczeblu. 15-latka coraz częściej znajduje uznanie w oczach Marty Miki i jeśli nie zaczyna meczów w pierwszym składzie, daje bardzo pożyteczne zmiany. Oprócz tego piłkarka Skry pojawia się w kadrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej, stanowiąc jej solidny filar.

Nikoli gratulujemy!

Copy link
Powered by Social Snap