Duet orlic Skry weźmie udział w AMO

Dwie piłkarki Akademii Skry zostały powołane na Wiosenną Akademię Młodych Orłów. Turnus odbędzie się w dniach 23-27.05 w Bydgoszczy.

Paulina Idzik oraz Zuzanna Błaszczyk otrzymały powołanie na Wiosenną Akademię Młodych Orłów z roczników 2008 oraz 2009. Piłkarki Akademii Skry znalazły się w gronie czterdziestu zawodniczek z całego kraju, które będą miały możliwość rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Turnus odbędzie się w dniach 23-27 maja w największym mieście województwa kujawsko-pomorskiego – Bydgoszczy.

Akademia Młodych Orłów, to projekt zainaugurowany ponad siedem lat temu, którego celem jest szkolenie najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy oraz piłkarek. Podczas kilkudniowych turnusów młodzi zawodnicy biorą udział nie tylko w treningach, ale również w zajęciach teoretycznych.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze powołanie dla reprezentantek naszej Akademii. W poprzedniej, zimowej edycji AMO wzięły udział Zuzanna Błaszczyk oraz Zuzanna Kubiciel.

Naszym Orlicom – Zuzannie oraz Paulinie, gratulujemy powołania i życzymy owocnego zgrupowania!

Copy link
Powered by Social Snap