Wiemy kiedy zagramy z Ząbkovią

Znamy już nowy termin przełożonego z powodu złych warunków atmosferycznych spotkania Skry Ladies z Ząbkovią Ząbki. Mecz odbędzie się w Wielki Czwartek, 14 kwietnia o godzinie 14:00.

Mecz w podwarszawskich Ząbkach pierwotnie odbyć miał się w ubiegły weekend, jednak z powodu opadów śniegu i niemożności przygotowania boiska przez gospodarzy spotkanie zostało odwołane. Poznaliśmy już nowy termin tego pojedynku. Obie drużyny wybiegną na boisko tuż przed świętami wielkanocnymi, 14 kwietnia o godzinie 14:00. Po tym meczu rozgrywki pierwszoligowe nabiorą tempa, ponieważ zaraz po świętach, 19 kwietnia częstochowianki na własnym stadionie podejmą Uczniowski Klub Sportowy 3 Weronicę Staszków Jelna.

W kalendarzu ligowych rozgrywek kobiecych mamy obecnie dłuższą przerwę wynikającą z eliminacji do mistrzostw świata kobiet. Biało-czerwone już jutro (07.04) zagrają z Armenią, natomiast we wtorek spróbują odebrać punkty liderowi tabeli – Norwegii.