Zagramy z Bełchatowie

W dniu dzisiejszym Zarząd Klubu Sportowego Skra Częstochowa otrzymał oficjalną zgodę Komisji Licencji Klubowych PZPN na rozgrywanie swoich spotkań domowych na stadionie zastępczym tj. na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3.

Zgoda ta obejmuje wszystkie pozostałe mecze rundy wiosennej sezonu 2021/2022 począwszy od meczu 25 kolejki, w którym to Skra Częstochowa zmierzy się z Chrobrym Głogów. Wyjątek stanowi mecz pomiędzy Skrą Częstochowa a Widzewem Łódź. W tym przypadku Władze obu Klubów zawarły umowę na początku tego roku na mocy, której ten mecz zostanie rozegrany w Łodzi – przy zachowaniu ról gospodarz – gość tj. gospodarzem tego meczu pozostaje Skra Częstochowa.

Wszystkie mecze na Stadionie Miejskim w Bełchatowie zostaną rozegrane przy udziale publiczności. O formie sprzedaży biletów oraz termiach sprzedaży poinformujemy w osobnym komunikacie nie później niż 31 marca 2022 roku.

Pełny harmonogram gier:

2022-04-07        I liga, Kolejka 25              Skra Częstochowa          –  Chrobry Głogów

2022-04-16        I liga, Kolejka 28               Skra Częstochowa          –  Górnik Polkowice

2022-04-23        I liga, Kolejka 29               Skra Częstochowa          –  Odra Opole

2022-04-30        I liga, Kolejka 31               Skra Częstochowa          –   GKS Tychy

2022-05-07        I liga, Kolejka 32               Skra Częstochowa          –   Stomil Olsztyn

2022-05-14        I liga, Kolejka 33               Skra Częstochowa          –   Puszcza Niepołomice

2022-05-21        I liga, Kolejka 34               Skra Częstochowa          –   GKS Jastrzębie

Proces akredytacyjny dla akredytacji stałych rozpocznie się w poniedziałek 28.03.2022.
Proces akredytacyjny dla akredytacji jednorazowych dla poszczególnych spotkań rozpocznie się 7 dni przed każdym spotkaniem.

Do dyspozycji przedstawicieli mediów pozostaje rzecznik prasowy.