Z Lechem zagramy w Poznaniu

Za dwa tygodnie (28.09) naszą drużynę czeka najlepsza z możliwych weryfikacji. W 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski zmierzymy się z aktualnym liderem PKO Ekstraklasy, absolutnie topową drużyną na krajowym podwórku jaką jest Lech Poznań. Miało to być również wielkie święto futbolu dla naszych kibiców, ale niestety mecz na naszą prośbę został przeniesiony do Poznania.

Niestety nasz dom – Miejski Stadion Piłkarski przy ulicy Loretańskiej nie spełnia wymogów Fortuna 1. Ligi, w której na co dzień występujemy w związku z czym nie możemy na nim wystąpić również w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski. Opcja gry na „Lorecie” przepadła zatem z powodów regulaminowych. Zwróciliśmy się do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie z prośbą o możliwość swoich meczów domowych na obiekcie przy Limanowskiego, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa drużyna Rakowa. Do dziś nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Mecz zostanie rozegrany we wtorek (28.09) o godzinie 16.00, a bezpośrednią transmisję z niego przeprowadzi telewizja Polsat Sport.