Titas Milasius powołany na mecze z Estonią i Białorusią

Jeden z dwóch zawodników zagranicznych w naszej kadrze, Titas Milasius został powołany na towarzyskie mecze młodzieżowej reprezentacji Litwy przeciwko Estonii i Białorusi na początku czerwca. Nie będą one kolidowały jednak z ligowymi meczami Skry, ponieważ wtedy akurat nasza drużyna będzie pauzować.

Milasius to już niemal etatowy reprezentant Litwy U-21. Na zgrupowaniu młodzieżowej kadry swojego kraju ma się stawić o godzinie 12.00 w poniedziałek, 31 maja, a więc dwa dni po meczu z Błękitnymi Stargard. Młodzi Litwini zmierzą się 4 czerwca z rówieśnikami z Estonii, a cztery dni później zagrają przeciwko Białorusi. Dzień po tym drugim spotkaniu Titas będzie do dyspozycji naszego klubu. Po powrocie ze zgrupowania czekać go będzie ostatni mecz sezonu z Garbarnią w Krakowie, który może być decydującym w kontekście walki o miejsce barażowe.