Wszystko o meczu Skra – Pogoń Siedlce – VIDEO

Po meczu z siedlecką Pogonią (08.05) mogliśmy mieć ambiwalentne odczucia. Z jednej strony było to ósme z rzędu spotkanie bez wygranej, z drugiej remis (2:2) uratowany w ostatniej sekundzie po uderzeniu głową Kamila Wojtyry też miał swoją wartość. Kilka dni po spotkaniu tradycyjnie już zebraliśmy dla Was wszystkie pomeczowe materiały z tego spotkania w jednym miejscu.

SKRÓT MECZU ORAZ BRAMKI
Tradycyjnie skróty wszystkich spotkań zostały opracowane na kanele Łączy Nas Piłka. Jeśli nie macie czasu oglądać wszystkich relacji, nasz skrót zaczyna się w 10 minucie i 14 sekundzie:

KONFERENCJA PRASOWA
Po meczu trener Marek Gołębiewski przyznał, że celem wyła wygrana, ale w takich okolicznościach remis trzeba traktować jak zwycięstwo. Szkoleniowiec Pogoni Bartosz Tarachulski był niezwykle zdenerwowany stratą dwóch punktów w doliczonym czasie. Pełen zapis konferencji znajdziecie tutaj:

Strzelec dwóch goli Kamil Wojtyra – “Celem było zwycięstwo”

Cichy bohater w bramce Mateusz Kos – “Pokazaliśmy charakter”

„Pokazaliśmy, że mamy charakter” – rozmowa z Mateuszem Kosem