Wszystko o meczu Skra – Hutnik – VIDEO

Skra w wyniku zmęczenia i ogromnego natężenia spotkań popadła w mały kryzys i od meczu w Chojnicach nie potrafi wygrać. Porażką zakończył się również ostatni mecz naszej drużyny na “Lorecie” z Hutnikiem Kraków. Goście wygrali 1:0 po dość szczęśliwej i przypadkowej bramce. Tradycyjnie już zapraszamy Was do zobaczenia pomeczowych materiałów z tego spotkania.

SKRÓT MECZU ORAZ BRAMKA
Skróty wszystkich spotkań kolejki, jak zawsze przygotowała redakcja “Łączy nas piłka”. Jeśli interesuje Was tylko mecz Skry, skrót z niego rozpoczyna się w 3 minucie i 55 sekundzie:

KONFERENCJA PRASOWA
Jak po każdym meczu na naszym stadionie, trenerzy obu ekip mogli po meczu podzielić się swoimi spostrzeżeniami na pomeczowej konferencji. Pełny jej zapis znajdziecie tutaj:

Hubert Sadowski po meczu
– Przegraliśmy po przypadkowej bramce, w dodatku po rykoszecie. Kulturą gry byliśmy lepszym zespołem. Boisko dziś na pewno nie pomagało, ale obie drużyny miały takie same warunki