Święto młodych piłkarzy na “Lorecie”. Przed nami turniej rocznika 2010 -“Skra Cup”

Już w najbliższą niedzielę (14.03) do Częstochowy zawitają drużyny z różnych części Polski. A to wszystko za sprawą turnieju „Skra Cup”, który odbędzie się na naszym stadionie przy ul. Loretańskiej 20. W zawodach wezmą udział chłopcy z rocznika 2010 i młodsi. Mimo że synoptycy zapowiadają na ten dzień ulewne deszcze, to na „Lorecie” z pewnością będzie gorąco, a murawa zapłonie od ambicji i walki młodych futbolowych adeptów.

Gospodarzy turnieju, Skrę Częstochowa, w rozgrywkach będą reprezentowały dwie drużyny: jedna znajdzie się w grupie A, a druga w grupie B.

Skład pierwszej grupy uzupełnią: Górnik Libiąż, Drama Zbrosławice, APN Żywiec i ROW Rybnik. Z kolei w zestawieniu B, oprócz naszego drugiego zespołu, znajdą się także: Pogoń Zduńska Wola, Korab Łask, Płomień Częstochowa i Rapid Wodzisław Śląski.

Jak więc widzicie, w turnieju wezmą udział niezwykle ciekawe drużyny, co zwiastuje rywalizację pełną piłkarskich emocji. I choć gospodarze z pewnością nie mogą liczyć na taryfę ulgową, to trzymamy kciuki, aby nasi chłopcy znaleźli się w czołówce stawki.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9:00.

Turniej „Skra Cup” jest współfinansowany z budżetu Gminy Miasta Częstochowy w ramach zadania publicznego  “Organizacja Imprez Sportowych Rangi Międzynarodowej i Ogólnopolskiej” w kwocie 1000 zł (jeden tysiąc złotych).