Zima nam niestraszna. Gramy kolejny sparing

Poniedziałkowy atak zimy nie pokrzyżował planów sparingowych Skry i postanowiliśmy nie odwoływać zaplanowanego na wtorkowy (09.02) wieczór meczu kontrolnego z Przemszą Siewierz. Początek spotkania przy Loretańskiej o godzinie 18.00.

Pierwotnie nasza drużyna miała dziś zagrać z wiceliderem Fortuna 1. Ligi – ŁKS-em Łódź, jednak łodzianie mieli problem ze znalezieniem boiska z naturalną nawierzchnią, a na sztucznej grać nie chcieli. W tej sytuacji w starciu z 13-stą drużyną I grupy IV ligi śląskiej okazję występu dostanie aż 14 zawodników z kadry pierwszego zespołu. Skład uzupełnią zawodnicy z drużyny dla lat 19. dowodzonej przez Tomasza Szymczaka. Przemsza to od lat solidna czwartoligowa drużyna. Jesienią w swoich rozgrywkach 5 razy wygrali, 4 mecze zakończyli remisami, a 7 razy schodzili z boiska jako pokonani.