KS Skra Częstochowa A1 – Kolejarz Łódź

Dnia 16 stycznia, o godzinie 13:00 na Stadionie przy ulicy Loretańskiej nasza drużyna juniorów, pod wodzą Trenera Tomasza Szymczaka podejmowała seniorską drużynę Kolejarza Łódź. Jak wiadomo charakterystyka rywalizacji w piłce juniorskiej nieco różni się od rywalizacji w piłce seniorskiej, jednak w tym przypadku najstarsi adepci Młodej Skry wywiązali się z postawionego przed nimi zadania wręcz wybornie. Oto skład, strzelcy bramek oraz komentarz trenera:

Skład – Hajda (45’Pędzioch), Załęski (65’Nurek), Rydz (45’Żurawski), Mikołajczyk (65’Rydz), Nurek (45’Kuban), Ziętara (45’Kołodziejczyk), Rumin (65’Ziętara), Norberciak (65’Żabik), Płatek (45’Weżgowiec), Słabosz (45’Banasiak), Żabik (45’Krawczyk)

Bramki – Rumin, Norberciak, Żabik, Krawczyk x2

Komentarz Trenera Tomasza: „W pierwszym spotkaniu kontrolnym pokonujemy drużynę Kolejarza Łódź, która na co dzień jest wiceliderem łódzkiej klasy A. Mecz całkowicie pod naszą kontrolą od początku do końca spotkania i tylko gdybyśmy byli bardziej skuteczni wynik powinien być bardziej okazały. Sam mecz był toczony w trudnych warunkach atmosferycznych natomiast szybko potrafiliśmy narzucić swój rytm, w pełni kontrolować wydarzenia na boisku i pomimo tych trudnych warunków kilka szybkich i fajnych akcji udało się przeprowadzić. Cieszy również fakt iż dołączeni do zespołu zawodnicy z rocznika 2005 pokazali się z bardzo dobrej strony. Chciałem również podziękować rywalom za przybycie na loretańską, gdyż w ostatniej chwili przeciwnik z którym miał odbyć się ten mecz kontrolny z przyczyn niezależnych od nas odmówił, a drużyna Kolejarza Łódź w ostatniej chwili zdecydowała się go zastąpić.”

Gratulacje dla Trenera oraz drużyny za dobre wejście w przygotowania do rundy wiosennej!

 

Close Menu
×
×

Koszyk