Kolejny awans w ePucharze Polski. Skra już w ćwierćfinale!

W piątkowy (15.01) wieczór kolejny sukces w ePucharze Polski odniosła nasza internetowa drużyna, dowodzona przez Dawida Mazeranta oraz Marcelego Chrzanowskiego. Po zaciętym meczu wygraliśmy 4:3 z ekipą Narew Ostrołęka i awansowaliśmy do najlepszej ósemki w Polsce!

Jakie nastroje panowały przed starciem 1/8 finału? – Do meczu z Narew Ostrołęka podeszliśmy bardzo zmotywowani. W końcu graliśmy z mistrzem Polski Sezonu Pierwszego, czyli Mrn oraz na uczestnika tego samego sezonu Mayor’a. Mój mecz był cały czas pod kontrolą, nie dałem praktycznie żadnej możliwości akcji ofensywnej mojemu przeciwnikowi, co pokazują statystyki z tego meczu: 14 do 3 w strzałach czy też w posiadaniu piłki 60 do 40 procent. Szybko udało mi się wyjść na dwubramkowe prowadzenie, które cały czas chciałem powiększyć co niestety mi się nie udało. Pod koniec meczu kiedy już Marceli powiedział mi, że u niego spotkanie zakończyło się porażką 2:3, postanowiłem zagrać to już typowo taktycznie i od 86. minuty do końca spotkania nie oddałem przeciwnikowi piłki mądrze utrzymując się na jego połowie. Jestem bardzo zadowolony z mojego spotkania i cieszę się, że Skra awansowała do Top8 E-Pucharu Polski, gdzie są w większości drużyny z Ekstraklasy – skomentował usatysfakcjonowany Dawid Mazerant. Wkrótce powinnismy poznać rywala w walce o półfinał wirtualnych rozgrywek o Puchar Polski.

e-Team Skra Częstochowa – MZKS Narew 1962 Ostrołęka 4:3 (2:0, 2:3)