Zapowiedź weekendu #1

Mimo ataku zimy nasi trenerzy ani myślą rezygnować z weekendowej rywalizacji !

Od samego rana, w sobotę, grę rozpocznie Orlik E2, pod wodzą Trenerów Szymona Kokota oraz Łukasza Łykowskiego. Dla rocznika 2011 będzie to okazja do pokazania swoich umiejętności przed nowym trenerem (zespół Skry U-10, od stycznia poprowadzi trener Szymon Kokot ) i  sprawdzenie dyspozycji po przerwie noworocznej.

Rocznik 2010, czyli zawodnicy z drużyny Orlik E1, wybiorą się do Mstowa na turniej eliminacyjny o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Trzymamy mocno kciuki za awans do następnej rundy ekipy Trenera Krystiana Kotarskiego!

Z kolei drużynę  Młodzik D2 czeka ciężka przeprawa na „Lorecie”. Podopieczni trenera Czoka w trójmeczu zmierzą się z GKS Katowice oraz SMS ŻAPN Żywiec.

 

Kto tutaj gra?! SKRA!!

 

Close Menu
×
×

Koszyk